Verze 4

Vydali jsme novou verzi aplikace DEALinTEAL. Novou verzi poznáte podle označení 4.0.7 na dolní liště aplikace. Chcete zjistit, zda již máte novou verzi? Přihlaste se! Pokud uvidíte chlapíka s kravatou a rozepnutým sakem, jak si dalekohledem prohlíží velkoměsto z domacích štafliček, máte novou verzi. Upravený přihlašovací dialog není samozřejmě jedinou novinkou. Podívejte se na výčet těch významnějších.

Poznámky

Používáte zápisy z jednání nebo poznámky k události? Je to šikovná pomůcka, která díky možnosti formátování textu, používání odrážek a číslovaných odstavců umožňuje přehledně zaznamenat schůzku. V nové verzi jsme tuhle možnost přidali k firmě, osobě a k obchodní příležitosti na novou záložku Poznámky. Víme, že jsou informace, které nepostihnete kategorizací firem nebo označením osob, a tak teď máte možnost zazanemnat své dojmy a poznatky i formou přehledného textu.

Reporty a grafy

Tahle novinka je opravdu zásadní. Využijí ji ale jen ti, kdo pracují s prodejními daty, tedy mají DEALinTEAL napojenou prostřednictvím API na Notia Business Server nebo jiný ERP či účetní systém. Přidali jsem nejenom nový nástroj pro tabulkové zobrazení tržeb, ale i možnost zobrazení dat v grafech. Vše najdete v nabídce Prodej | Prodejní přehled / graf. Jedná se současně i o mnohem schopnější náhradu Prodejního reportu, který jsme ale pro staromilce v této verzi ještě zachovali.

Důvody neúspěchu

Často se to nestává, ale občas skončí obchodní příležitost neúspěchem. Pro klasifikaci negativního výsledku prodejního procesu jsme dosud nabízeli výběr z předem připravených možností. Nyní si důvody můžete definovat předem sami. Ale pozor, nechte to na vašeho administrátora, pokud byste zasáhli do existujícího systému hodnocení výsledků prodejního procesu, mohli byste zamíchat statistikami.

Stavové ikony v seznamech

Do některých seznamů jsme pro větší přehlednost přidali ikony vyjadřující stav nebo typ konkrétního záznamu. Orientace v seznamech je tím rychlejší.Události – ikona rozliší schůzky, telefonáty, e-maily…Úkoly – ikona označuje rozdílně otevřené, dokončené a zmeškané úkoly.Příležitosti – otevřené, úspěšně dokončené, neúspěšné…

Grafické drobnosti

Kromě nového přihlašovacího okna s tím pánem na žebříku vás možná překvapí lehká animace dashboardu. Máme mezi námi přiznivce grafických hříček a efektů, takže se může stát, že jde o začátek trendu. Nebojte se, pohlídáme, aby vše zůstalo nejen efektní, ale hlavně efektivní. V detailu firmy jsou informace na základní záložce rozděleny pro lepší přehled na 3 skupiny – zařazení, obchodní podmínky a bankovní spojení. Nové záložky s kontextovými informacemi přibývají napříč aplikací.
etc…