Agenda dne e-mailem

Váš denní plán schůzek, úkolů a dalších událostí máte v DEALinTEAL stále k dispozici. Určitě to víte. Základ je na dashboardu, detail v Agendě nebo v Kalendáři a nebo v Úkolech. Co možná nevíte je, že si můžete plán nadcházejícího dne nechat posílat e-mailem. Přehled o událostech a úkolech budete mít i ve chvílích, kdy nebudete s aplikací pracovat.

Nastavení posílání agendy

Posílání si můžete nastavit na záložce Notifikace v Nastavení uživatele. Vybrat můžete čas odeslání nebo zde můžete odesílání vypnout.

  • volba Večer – v 8 hodin večer dostanete email s agendou na následující den;
  • volba Ráno – v 8 ráno dostanete email s agendou na aktuální den.

Adresát e-mailu agenda

E-mail s agendou se odesílá na adresu odpovídající vašemu přihlašovacímu mailu, v případě členů týmu, kteří nejsou uživateli, se odesílá na adresu uvedenou v jejich kontaktních údajích. Zaráží vás fakt, že e-mail může chodit i neuživatelům DealinTeal? Ano, i to je možné, ale notifikaci jim musí nastavit administrátor.Člen týmu může být účastníkem schůzek, předmětem plánování tržeb, příjemcem úkolů atd. a přitom nemusí být vůbec uživatelem s přístupem do aplikace (důvodem může být šetření pár stokorun měsíčně). I tento člen týmu může dostávat e-mailem přehlednou denní agendu.

Obsah e-mailu Agenda

Ve zprávě dostanete to základní z denního přehledu:

  • Schůzky a jiné události.
  • Úkoly – dřívější, dosud nesplněné i aktuální.
  • Narozeniny a výročí lidí u vašich zákazníků
CRM v mobilu
CRM v mobilu
CRM v malu
CRM v mailu